Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

David Wong, MSc

Lektor pro oblast E-Business

 

David Wong působí jako prezident společnosti Pioneer Management Group Inc. David studoval na Stanford Uniersity, kde získal titul Master of Science (MSc) v oboru Strojírenské inženýrství. Má více než 20 let zkušeností v oblasti managementu IT systémů, implementace ERP systémů, vývoje Softer a E-commerce systémů.

 

David má rozsáhlé pracovní zkušenosti ať už v managementu nadnárodních společností nebo jako konzultant a poradce pro svou firemní klientelu, jejíž poskytuje správu a technické odborné znalosti.

 

V rámci své kariéry zavedl a implementoval ERP systémy a firemní školící programy pro velké korporace jako je Baxter Healthcare, State Compensation Insurance Fund, a Willis Lease Finance.

 

David má zkušenosti s celým „životním cyklem“ vývoje softwarových produktů a zákaznických aplikací, včetně vývoje databází, ERP / personálních systémů, Customer Relationship Systémů (CRM), webových aplikací a integrace E-commerce.

 

Jak tutor David se studenty rád sdílí reálné zkušenosti a příklady ze své praxe, za účelem jejich aplikování do praktických situací.

 

Motto:
 

Myslete „out of the box“. Žádná dvě implementace projektu nejsou stejné. A právě to je ta výzva. Myšlením „out of the box“ jsme nuceni hledat nové cesty a jedinečná řešení a rozšířit si tak své obzory.

Další tutoři

Přihlásit se do studenstské sekce