Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Dr. Catherine Muthu

Associate Professor of Marketing

 

Catherine působí jako vysokoškolský pedagog na několika univerzitách v Malajsii. Specializuje se na oblast marketingu a managementu.


Do roku 2008 pracovala jako konzultantka pro profesní náborovou společnost BTI Consultants. Náplní její práce bylo vyhledávání zájemců o zaměstnání a zajištění, aby se na uvolněné místo dostal správný kandidát. Její talent na vyhledávání zaměstnanců byl vždy oceňován, a to díky její schopnosti identifikovat silné stránky jednotlivých žadatelů a jejich potenciál pro společnosti.


V předchozím zaměstnání působila jako Marketing Manager ve společnosti British Petroleum. Během deseti let měla odpovědnost za zvýšení zisků v různých oblastech marketingu. Právě v tomto období získala bohaté zkušenosti z product developmentu, rozpočtování, tvorby cen, propagačních činností a vytváření prognóz.


Magisterský a bakalářský program studovala v oblasti marketingu a doktorát získala na LIGS University. Aktivně se účastnila organizace International Conference on Innovation and Management (ICIM) ve spolupráci s Yamaguchi University (Japonsko), Wuhan University (Čína) a University of Technology Malaysia.


Jejím cílem je vychovávat studenty, kteří myslí nezávisle, inovativně a kreativně, což je také obsaženo v jejím mottu: „Nic není nemožné, pokud máte správné myšlení a odhodlání toho dosáhnout“.

Další tutoři

Přihlásit se do studenstské sekce