Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Dr. Patrik Škultéty

Lektor pro oblast globálního marketingu, marketingové komunikace a komunikace s médii

 

Dr. Patrik Škultéty je majitelem a výkonným ředitelem společnosti Pathox Services, s.r.o., která se zabývá online marketingem a pracuje s klienty ze tří kontinentů. Do roku 2015 byla jeho společnost poskytovatelem 23 profesionálních online průvodců včetně mobilních aplikací pro iOS a Android, které jsou jedním z nejoblíbenějších na Slovensku.

 

Dr. Škultéty je také spolumajitelem a Viceprezidentem pro rozvoj společnosti Digital iD Tech Inc., Severní Karolína, USA, která poskytuje vývojové služby pro vymáhání práva, vládní agentury a schválené neziskové organizace. S kolegy v USA vynalezl a později implementoval unikátní produkt Digital iD Kid - Child Identification Software, který zahrnuje všechny demografické a charakteristické oblasti pro zadávání údajů, které jsou potřebné k úplnému vstupu do sítě počítačových systémů trestní justice pro chybějící mladistvé a za použití nejnovějších technologií a zařízení schválených FBI.


Dr. Škultéty v současné době také pracuje jako Assistant Professor na Mid-Atlantic Christian University in Elizabeth City, Severní Karolína, USA, kde vyučuje zásady marketingu a osobních financí. Jako Instructional designer a LMS Administrator na Mid-Atlantic University dohlíží na online vzdělávání, navrhování online kurzů a dohlíží na pomocné školitele. Dr. Škultéty je společně se starostou Elizabeth City zvoleným členem představenstva pro projekt "Zaměstnanost prostřednictvím vzdělávání“.


Do roku 2009 pracoval 8 let jako pedagog a správce sítě na Slovenské zemědělské univerzitě na Fakultě ekonomiky a managementu, Fakultě evropských studií a regionálního rozvoje a Fakultě zahradnictví a krajinného inženýrství.


Rovněž se účastnil řady manažerských odborných školení sledujících nové trendy v Evropě a USA. Je autorem a spoluautorem 30 článků a vědeckých projektů. Pracuje také jako Viceprezident pro mezinárodní vztahy na Slovak University Institute, neziskové organizaci pomáhající studentům studovat v zámoří.


Jako tutor upřednostňuje integraci případů z reálného života do vzdělávacího procesu, maximální interaktivitu a zpětnou vazbu ze strany studentů, jejich kreativitu a aktivní přístup ke studiu včetně ochoty na sobě pracovat. Jeho cílem je vybavit studenty aktivním přístupem a znalostmi založenými na letech zkušeností z globálních trhů, které mohou okamžitě uplatnit v praxi.


Akademická kariéra Dr. Škultétyho zahrnuje výuku, úspěšnou a aktivní účast na třech vědeckých projektech pod dohledem Evropské unie, odpovědnost za IT a online služby na Slovenské zemědělské univerzitě v Nitře. Jeho profesionální kariéra zahrnuje řadu zkušeností s malými i korporátními firmami, což umocňuje dopad informací, které předává svým studentům. Publikoval více než 30 vědeckých článků, z toho některé byly dále citované.


V počátcích své kariéry vlastnil Dr. Škultéty malou firmu zabývající se grafikou a online marketingem. Je také autorem identifikačního softwaru a spolumajitelem společnosti INC. Titul MBA získal na Fakultě ekonomiky a managementu a Ph.D. v oboru Environmentální management a krajinné inženýrství na Fakultě evropských studií a regionálního rozvoje a Fakultě zahradnictví a krajinného inženýrství na Slovenské zemědělské univerzitě v Nitře.


Dr. Škultéty je aktivním leaderem v Kill Devil Hills, Outer Banks, Severní Karolína, kde žije se svou ženou Zuzanou a třemi potomky – dvěma syny Jacobem a Matthewem a nejmladší dcerou Viktorií. Dr. Škultéty projevuje svůj zájem pro místní mládežnické skupiny a obyvatele tím, že podporuje jejich plány, dovednosti a projekty. 


Motto:
Nikdy se nevzdávej!

Další tutoři

Přihlásit se do studenstské sekce