Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Eva Ariño Mateo

Adjunct Professor of HR Management

 

Eva Ariño Mateo vyučuje obor Human Resources v programech MBA, DBA a PhD na LIGS University. Specializuje se na oblasti HR managementu, plánování a rozvoje lidských zdrojů a získávání a výběr pracovníků. Eva také působí jako tutorka a researcher na Universidad de Concepción v Chile.


Dříve pracovala v mezinárodních společnostech zaměřených na HR, jako jsou Aviva a Adecco. V roce 2013 se společně se svým německým kolegou rozhodla založit vlastní HR společnost Pasocebra, využívajíc poptávky německých firem po kvalifikovaných zaměstnancích a nadbytku žadatelů o práci ze Španělska, který se objevil po hospodářské krizi. V roce 2016 se usídlila v Praze a začala pracovat pro Amazon jako specialistka na HR pro území Velké Británie.


Eva získala magisterský titul v oblasti HR management (2006-2007) a psychologie (2008-2010) na University of Valencia. V roce 2011 začala studovat doktorský program na University of La Laguna, k němuž obdržela grant vydaný Ministerstvem hospodářství Španělska. Během svého studia prováděla výzkum také na University of Padua v Itálii a University of Bielefeld v Německu. Svůj doktorát obdržela v roce 2016.


Jako tutorka preferuje studenty, kteří jsou schopni pracovat nezávisle a nebojí se přicházet s inovativními nápady v oblasti HR. Jejím cílem je rozvinout kritické myšlení svých studentů a napomoci dosažení jejich profesionálních cílů.

 

Další tutoři

Přihlásit se do studenstské sekce