Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Ing. Aleš Háněl, MBA

Lektor pro oblast IT

 

Aleš Háněl v současné době působí ve společnosti H.S.H. Computer s. r. o. v oblasti IT technologie jako obchodní ředitel a key account manager. Společnost H.S.H. působí na českém trhu IT od roku 1990 a věnuje se zabezpečení komplexního servisu a služeb pro zákazníky.

 

Zaměření na dodávky spolehlivých firemních systému se odráží také v řadě profesních specializací a certifikací, které získal v oboru server, storage and licensing specialist. Vzhledem k tomu, že ve firmě pracuje od začátku 90tých let, získal za tu dobu mnoho praktických zkušeností s realizací IT projektů pro firmy z různých oborů a zaměření.

 

Kromě výpočetní techniky je také spolumajitelem společnosti H.S.H Sport s.r.o., která patří k předním prodejcům sportovní elektroniky v ČR a to zejména sporttesterů a měřičů tepu, určených pro trénink špičkových sportovců i kondiční aktivity. V této společnosti má nyní na starosti zejména chod poboček a funkčnost servisního zázemí. Kromě sportovního vybavení zastřešuje

 

H.S.H Sport také síť cca 20ti specializovaných e-shopů zaměřených například na šachové vybavení, společenské hry, outdoorové a běžecké vybavení a další zajímavé komodity.

 

V roce 1992 založil společnost AXL agentura, která se zabývala reklamou a marketingem.

 

Inženýrský titul získal na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde v roce 2000 absolvoval v oborech, systémová analýza, informační management a regionalistka - rozvoj měst a regionů, regionální správa. Je také členem společenské organizace MENSA ČR.

 

Jako tutor se snaží v maximální míře předat praktické zkušenosti z realizace IT projektů pro firemní klientelu. Za nezbytnou součást považuje zejména ukázat na obvyklé chyby a omyly, kterých se firmy při neodborné implementaci dopouštějí.

 

Motto:

 

„Dělat věci správně nestačí, potřeba je dělat správné věci správně“

 

Další tutoři

Přihlásit se do studenstské sekce