Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Ing. Jan Duba

Lektor pro oblast projektového managementu

 

Jan Duba v současné době působí jako senior konzultant ve společnosti TrimCon, která se zaměřuje na poradenské, konzultační služby v oblasti rozvoje managementu firem. Jako konzultant působí především na projektech v oblastech změn firemní strategie, procesního a projektového řízení navazující na řízení lidských zdrojů a řízení výkonu.

To vše samozřejmě s nezbytnou podporou informačních technologií.

 

Do roku 2013 působil na pozici ředitele společnosti, která je významným dodavatelem informačních systémů a systémovým integrátorem. Předtím pracoval v nadnárodní společnosti na pozicích v TOP managementu.

 

Již od roku 2005 spolupracuje jako externí konzultant a lektor v programech zaměřených na vzdělávání manažerů. V rámci lektorské praxe čerpá ze zkušenosti z desítek realizovaných projektů zaměřených na procesní a organizační změny často související i se změnou firemního informačního systému.

 

Inženýrský titul získal v roce 1993 na Elektrotechnické fakultě VUT v Brně.

 

Honza věří, že úspěch projektu záleží hlavně na zapojení lidí - jak moc se skutečně chtějí podílet na dosažení projektového cíle. Zda spolu komunikují a táhnou za jeden provaz nebo jim jde o individuální prospěch. Proto se zabývá především technikami, jak toto chování podporovat.

 

Jako lektor podporuje aktivní zapojení studentů do výuky tak, aby si odnesli co nejvíce praktických zkušeností ihned použitelných v jejich manažerské praxi.

 

Motto:

 

„Je neuvěřitelné, kolik dobrých nápadů je denně zavrženo kvůli neschopnosti zvládat vzájemné vztahy.“ (John P. Kotter)

Další tutoři

Přihlásit se do studenstské sekce