Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Ing. Marek Kittner, MBA

Lektor pro oblast projektového managementu

 

Marek Kittner pracuje jako senior konzultant v oblasti projektového a procesního poradenství. V současné době se zabývá přípravou a realizací projektů procesního řízení ve státní i komerční sféře. Je rovněž zodpovědný za úspěšnou implementaci systému řízení kvality. Zároveň působí i jako auditor v oblasti kvality dle norem ISO 9001, ISO 10006 a ISO 27000.

Dříve působil jako projektový manažer a metodik ve společnostech IPB (ČSOB) (1992 - 2000), CIA Czech republic, s.r.o. (2001) a PVT, a.s. (2002 - 2005).

 

V průběhu své kariéry se věnuje přednáškové činnosti zaměřené na oblast projektového poradenství a procesního řízení (např. Česká společnost pro jakost, EZÚ apod.).

 

V průběhu své dlouholeté praxe se zúčastnil řady odborných školení jak v tuzemsku, tak v zahraničí. Dále absolvoval široké spektrum manažerského odborného vzdělávání, sleduje nové trendy v projektovém a procesním řízení.

 

V roce 1992 získal titul inženýra na Národohospodářské fakultě VŠE v Praze.

 

Jako lektor preferuje při výuce maximální interaktivitu svých studentů a aktivní přístup k probíranému tématu. Jako lektor využívá ke studiu řešení praktických příkladů.

 

Motto:

 

“Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod”
“Neúspěch nás učí, že porážka se dá přežít. Neuspět není ostuda. Ostuda je bát se vstát a zkusit to znovu” (B.Barber)

 

Další tutoři

Přihlásit se do studenstské sekce