Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Ing. Vratislav Svatoň

Lektor pro oblast soft skills

 

Vratislav Svatoň v současnosti působí jako konzultant a trenér ve společnosti CCF Consulting - české vzdělávací a poradenské instituci, jejímž cílem je napomáhat svým klientům dosahovat vytyčené cíle a zvyšovat efektivnost fungování celé firmy. 

 

V rámci své pracovní pozice organizuje tréninky prezentačních, obchodních a manažerských dovedností, time a stress management, motivace, budování týmů a komunikace. Věnuje se také koučingu a konzultaci v oblasti motivace a vedení lidí.

 

Manažerské dovednosti získal ve společnosti TYCO Fire and Integrated Solutions jako divizní ředitel, kde připravoval fúzi dceřiné organizace mezinárodního technologického koncernu s mateřskou společností. V návaznosti na to zastřešoval implementaci nové firemní kultury, personální politiky, systému odměňování, obchodní strategie a výkonnostních ukazatelů, též koučink členů obchodního týmu, technického oddělení, pracovníků logistiky, administrativy a provozních útvarů.

 

Sedm let se věnoval návrhu a dodávkám komunikačních a bezpečnostních systémů poté, co absolvoval studium na elektrotechnické fakultě. V českém zastoupení firem Philips Communication,  Security & Imaging a Bosch Security Systems nabyl řadu obchodních zkušeností, které dále rozvíjel v oblasti Business Developmentu na tuzemských i zahraničních trzích.

 

Vratislav Svatoň absolvoval program obchodních a manažerských tréninků vedených certifikovanými trenéry švýcarské společnosti Gustav Käser Training International.

 

Jako tutor preferuje interaktivitu a zapojení studentů a chuť na sobě pracovat.

 

Jeho lektorským cílem je předat studentům své zkušenosti a znalosti v takové podobě, aby je mohli ihned aplikovat do své praxe.

 

Další tutoři

Přihlásit se do studenstské sekce