Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Jon Holmes

Associate Professor of Finance

 

Jon je vysoce kvalifikovaný účetní a certifikovaný trenér v oblasti Management Development (Assoc CIPD) a výuky anglického jazyka (certifikát RSA).

 

Jon Holmes už 12 let působí jako tutor na různých univerzitách. Vyučuje předměty v oblasti účetnictví, financí a obchodu. Jeho kvalita výuky byla vyzdvihována na každé univerzitě, kde působil.  

 

Jon svou kariéru soustředil do dvou oblastí. Po absolvování univerzity v roce 1985 se kvalifikoval jako účetní a pracoval ve finančnictví v Londýně pro společnost Philips & Drew (burzovní makléři) a JP Morgan (investiční banka). V roce 1993 se poté přesunul k profesi tutora, kdy nejprve po dva roky vyučoval angličtinu v Japonsku. Na univerzitách začal vyučovat v roce 2002, ale příležitostně poskytuje i nadále poradenství v oblasti rozvoje managementu.


Svůj bakalářský program z historie získal na Sheffield University v roce 1985. V roce 1996 získal magisterský program v mezinárodních vztazích ze stejné univerzity. V současné době studuje archeologii na University of Aberdeen.

Další tutoři

Přihlásit se do studenstské sekce