Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Marta Panareda

Adjunct Professor of Strategic Management of Sales and Communication

 

Marta má více než 15 let zkušeností jako Corporate Account Manager v obchodním oddělení. Marta získala magisterský titul v oblasti Sales Management na EADA Business School v Barceloně a získala mezinárodní certifikaci v oblasti koučingu od IESEC.

 

Marta je zvyklá pracovat v multidisciplinárních týmech ve velmi konkurenčním prostředí a má rozsáhlé znalosti o chování zákazníků s osvědčenými výsledky. Marta má bohaté zkušenosti s prací pro nadnárodní korporace v různých odvětvích.

Marta spravovala významné klienty firmy, přičemž rozvíjela a vyhledávala nové obchodní příležitosti tím, že rozšiřovala jejich portfolio. Tímto způsobem posunovala vztahy s významnými klienty na novou úroveň vzájemně prospěšné spolupráce.

Obchodní plány naplňuje za použití různých akčních plánů a strategií, které sama vytváří.

 

Na základě vlastní zkušenosti ví, že každá společnost a každý jedinec musí podniknout určité kroky k tomu, aby se dosáhlo úspěchu. Domnívá se, že koučing je cenný nástroj, který tomuto procesu napomáhá, a který má potenciál vytvořit lepší pracovní prostředí.

 

Během své profesionální dráhy jako koučky a obchodní manažerky dospěla k poznání, že „Štěstí se nenachází na konci cesty, ale je jím cesta samotná“. Marta souhlasí s tím, že se během svého života neustále vyvíjíme a měníme, ale říká, že tento proces by měl být také produktivní a pozitivní! Podle Marty je prvním krokem ke změně poznání sebe sama, tedy svých silných a slabých stránek.

Další tutoři

Přihlásit se do studenstské sekce