Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Mary Despe

Career services & HR advisor LIGS University

 

Mary je odpovědná za Career services & HR poradenství v LIGS University. Dále je majitelkou společnosti MK Despe Consulting LLC, která je přidružena k AgentHR Recruiting Group, což je americká náborová organizace se sídlem na Floridě.

 

Její dosavadní kariéra je naplněna různorodou zkušeností s vyhledáváním talentů a náborem. Od roku 2005 působí jako samostatný expert náboru pro různé firmy a startupy v Silicon Walley. Pracovala například s Kabam!, Cubetree (nyní součástí SAP), Mirapoint Software (nyní součástí Critical Path), McKesson, celosvětově známé nemocnice jako Cedars-Sinai Medical Center v Los Angeles a Children’s Hospital v Bostonu.


Mary dále pomáhá svým klientům s iniciativami na nábor zaměstnanců zaměřenými jak na USA, tak na Evropu a Austrálii. Od roku 2012 se jí podařilo úspěšně umístit obchodní ředitele a obchodní konzultanty do evropských kanceláří SAP ve Velké Británii, Španělsku a Dánsku. Úspěšně umístila zaměstnance také v dublinské kanceláři společnosti Softco a australské společnosti Fleetmatics/Connect2Field. Mary se specializuje na odvětví technologií a IT, software a web development, IT ve zdravotnictví, prodej, project management, obchodní analýzy a management. Mary se dobře orientuje v náborových trendech a v právních otázkách, stejně jako v dalších aspektech náboru, pohovoru a výběrového řízení.


Mary získala bakalářský titul na University of Illinois, Urbana-Champaign. Má také magisterský titul z Hult International Business School v Bostonu a osvědčení o absolvování (Graduate Certificate in Management) z Harvard University (Extension School).


Mary je nadšenou obhájkyní zavádění nových technologií a postupů v HR a oblasti náborů. Čtyři roky působila jako Program Director v Social Media Club pro Hawaii Human Resources Bootcamp, což je každoroční konference ta téma nových trendů a postupů na propojení sociálních médií s HR a náborem. Mary je také členkou Society of Human Resources Management (Hawaii Chapter) a je zakládajícím členem klubu Hawaii Freelancer Networking Group.


Jejím cílem jako tutorky je poskytovat svým studentům veškerou pomoc a poznatky ze své praxe.


Motto:
Život je o okamžicích – nečekejte na ně. Vytvořte je sami.

Další tutoři

Přihlásit se do studenstské sekce