Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Mgr. Bibiána Bátovská, MBA

Tutorka pro oblast logistiky

 

Bibiána Bátovská pracuje od roku 2011 na pozici „Country Process Improvement Senior Advisor“ ve společnosti DHL Logistics, s.r.o., která je předním poskytovatelem logistických služeb. Hlavní náplní její práce je podporovat růst a efektivnost byznysu napříč všemi provozovnami společnosti DHL Logistics, s.r.o. v rámci Slovenské republiky za pomoci realizace klíčových projektů a workshopů, vytváření kultury neustálého zlepšování jako též identifikací oblastí pro potenciální zlepšení. Taktéž působí jako lektor metodiky Six Sigma /DMAIC a Lean nástrojů pro Českou a Slovenskou republiku.

 

Pod hlavičkou společnosti Tower Automotive, a.s., působila v letech 2008 - 2011 na různých pozicích: z pozice „Lean Six Sigma Black belt“ spolu se svými kolegy implementovala komplexní projekt zaměřený na implementaci prvků štíhlé výroby (lean manufacturing) a byla zodpovědná za zabezpečení spokojnosti zákazníků prostřednictvím plánování a implementace Lean Six Sigma projektů.

 

Za svého působení na pozici „Manager logistiky“ měla přímou zodpovědnost za plánování a řízení zásob a zabezpečení synergií mezi logistickými sklady a výrobou. Na pozici „Comodity manager“ bylo nemalou výzvou vytvořit a implementovat novou nákupní strategii v úzké spolupráci s dalšími výrobními závody společnosti Tower Automotive, s.r.o. v rámci Evropy s cílem zefektivnit a standardizovat proces nákupu spotřebního materiálu.

 

Od roku 2007 do roku 2008 pracovala v společnosti Inteva Products Slovakia, spol. s.r.o., na pozici „Koordinátor logistických projektů“, kde zabezpečovala logistickou část projektů od jeho začátku až po samotnou implementaci. Pod hlavičkou společnosti Volkswagen Slovakia, a.s. pracovala v letech 2005 - 2007 na pozici „Průmyslový inženýr“, kde ve spolupráci s prestižní mezinárodní společností Porsche Consulting, GmbH vedla workshopy zaměřené na implementaci prvků štíhlé výroby pro střední a vrcholový management.
 

Své vědomosti a nabyté pracovní zkušenosti v oblasti logistiky, projektového a procesního řízení dává k dispozici několika neziskovým organizacím a charitativním projektům, kde pomáhá zastřešovat projektovou část logistické agendy.
Jako lektor přistupuje k studentům individuálně, aby společně dosáhli očekávaných výsledků.  Podporuje otevřenou komunikaci, cení si vzájemného obohacování při sdílení zkušeností a nadšení aktivně pracovat na svém rozvoji.

 

Motto:

 

„Tajemstvím úspěchu v životě je být připravený na příležitost, když přijde.“
Earl of Beaconsfield

Další tutoři

Přihlásit se do studenstské sekce