Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Mgr. Bibiána Bátovská, MBA

Tutorka pro oblast logistiky

 

Bibiána Bátovská v současnosti působí jako Interim Manager pro projektové a přesné řízení, lean management, strategický management a neustalé zlepšování. Její hlavní oblasti působení jsou zejména v oblasti automotive, logistiky a retail sektoru.

 

V letech  2011 - 2018 byla na pozici „Country Process Improvement Senior Advisor“ ve společnosti DHL Logistics, s.r.o.  která je předním poskytovatelem logistických služeb. Hlavní náplní její práce byla podpora růstu a efektivnost byznysu napříč všemi provozovnami společnosti DHL Logistics, s.r.o. v rámci Slovenské republiky za pomoci realizace klíčových projektů a workshopů, vytváření kultury neustálého zlepšování jako též identifikací oblastí pro potenciální zlepšení. Taktéž působila jako lektor metodiky Six Sigma /DMAIC a Lean nástrojů pro Českou a Slovenskou republiku v rámci společnosti.

 

Pod hlavičkou společnosti Tower International (automobilový sektor) působila v letech 2008 - 2011 na různých pozicích. Z pozice „Lean Six Sigma Black belt“ spolu se svými kolegy implementovala komplexní projekt zaměřený na implementaci prvků štíhlé výroby (lean manufacturing) a byla zodpovědná za zabezpečení spokojenosti zákazníků prostřednictvím plánování a implementace Lean Six Sigma projektů.

 

Za svého působení na pozici „Manager logistiky“ měla přímou zodpovědnost za plánování a řízení zásob a zabezpečení synergií mezi logistickými sklady a výrobou. Na pozici „Comodity manager“ bylo nemalou výzvou vytvořit a implementovat novou nákupní strategii v úzké spolupráci s dalšími výrobními závody společnosti Tower International v rámci Evropy s cílem zefektivnit a standardizovat proces nákupu spotřebního materiálu.

 

Předtím nabyla své zkušenosti v retail sektoru na vedoucích manažerských pozicích v několika známých obchodních řetězcích.


Jako lektor přistupuje ke studentům individuálně, aby společně dosáhli očekávaných výsledků. Podporuje otevřenou komunikaci, cení si vzájemného obohacování při sdílení zkušeností a nadšení aktivně pracovat na svém rozvoji.

 

Motto:

„Tajemstvím úspěchu v životě je být připravený na příležitost, když přijde.“ Earl of Beaconsfield

Další tutoři

Přihlásit se do studenstské sekce