Mgr. Bibiána Bátovská, Ph.D., MBA

Lektorka pro oblast logistiky

Bibiána Bátovská v současnosti působí jako Interim Manager pro projektové a přesné řízení, lean management, strategický management a neustalé zlepšování. Její hlavní oblasti působení jsou zejména v oblasti automotive, logistiky a retail sektoru.

Bibiána se vnímá jako „Tvůrce změny“.

Jejím životním mottem je myšlenka, která povyšuje známé "Tajemství úspěchu v životě je být připravený na příležitost, která přijde" na její vlastní vidění světa, a to "Tajemství úspěchu je ve schopnosti VYTVÁŘET pozitivní změny."

Bibiána jako change driver získala bohaté zkušenosti z automobilového, logistického a retail sektoru z význámných mezinárodních společností. Působila na manažerských postech jako EMEA projektový / EMEA procesní manažer (Manažer neustálého zlepšování), logistický manažer apod.

Jako Lektorka Logistiky působí už několik let na LIGS University. Je taktéž certifikovanou lektorkou pro metodu Six Sigma (DMAIC)Black Belt v oblasti zlepšovaní procesů.

V rámci svého působení v logistice se mimo jiné specializovala na růst a efektivnost byznysu napříč všemi provozovnami společnosti za pomoci realizace klíčových projektů a workshopů, vytváření kultury neustálého zlepšování jako též identifikací oblastí pro potenciální zlepšení. Předtím nabyla své zkušenosti v retail sektoru na vedoucích manažerských pozicích v několika známých obchodních řetězcích.

Hlavní náplní její práce byla vždy podpora růstu podniku, implementáce či podpora strategie podniku a podpora kultury neustáleho zlepšovaní. Jako facilitátor workshopů se podílela na implementaci klíčových strategických projektů pro podnik.

Aktivně se účastní odborných konferencí, které jí dávají příležitost setkat se s odborníky a sdílet své zkušenosti.

Bibiána svým empatickým vnímaním pomáha studentům k odhalení a pomenovaní jejich skrytého potenciálu, aby mohli efektivně směřovat svůj další akademický a profesní růst

Další tutoři