Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Mgr. Karel Tejkal, MBA

Tutor pro oblast komunikace, médií a PR

 

Karel Tejkal je spolumajitelem a klíčovým konzultantem agentury QandA, která od roku 2001 poskytuje kompletní servis v oborech public relations a public affairs. Jeho specializací jsou klienti z oboru sportu a financí. Zajišťuje mj. kompletní P.R. servis pro společnost Česká sportovní a její projekty Zlatá tretra, Davis Cup, Fed Cup, kde působí v roli tiskového mluvčího.

 

Před rokem 2001 působil na pozici tiskového mluvčího v Komerční bance a v Investiční a Poštovní bance. Do IPB nastoupil po dokončení vysokoškolského studia v roce 1997 do odboru platebních karet, kde zastával pozici vedoucího oddělení kartových obchodů.

 

Titul magistra získal na Institutu ekonomických studií Fakulty sociálních University Karlovy v letech 1992 - 1997. Během vysokoškolského studia působil jako externí redaktor v Českém rozhlase, Denících Bohemia a v časopise Stadión.

 

Díky svým zkušenostem s prací v médiích, tiskových odděleních velkých korporací i v roli konzultanta pracujícího pro menší firmy, zná, chápe a umí vysvětlit zákonitosti fungování mediálního prostředí. Při svých seminářích klade důraz na praxi, rozbory a prezentace skutečných kauz a v neposlední řadě na orientaci na nové, moderní a progresivní formy P.R. a marketingu.  

 

Jeho cílem je připravit studenty tak, aby při komunikaci s médii byli rovnocenným partnerem a jejich nepsaná a někdy i psaná práva nebyla nijak omezována a jejich neznalost či nepřipravenost nebyla zneužita.

 

Motto:

 

„Nikdy neříkej nikdy.“

 

Další tutoři

Přihlásit se do studenstské sekce