Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Michael Aubry, DBA

Associate Professor of International Marketing and Business Communication

 

Michael Aubry má řadu povinností na různých vysokých školách, kde je v současné době zaměstnán. Práce na komunitní škole mu pomohla pochopit a respektovat různé kultury, etnické skupiny a pracovat s různými věkovými skupinami. Díky tomu se ve své praxi naučil využívat různých učebních stylů.


V současné době působí na Cuyamaca College a Coastline Community College, kde vyučuje následující předměty: ekonomika, úvod do účetnictví, podnikání, obchodní komunikace, obchodní právo, účetnictví, úvod do podnikání a úvod do marketingu. Na jiných univerzitách vyučoval například kurzy: etika v podnikání, strategické plánování pro malé firmy, úvod do práva, finanční účetnictví, manažerská ekonomika, marketingová komunikace, mezinárodní marketing a marketingový výzkum.


Michael získal bakalářský titul v oblasti financí, a dále MBA a DBA ve specializaci mezinárodní marketing.


Dříve působil jako poradce pro školy, které se snažily získat národní akreditaci. Byl zodpovědný za finanční management, marketing, vytváření a spravování online platforem, promoční kampaně, osnovy kurzů, rozvoj učebních osnov, nábor pracovníků, pomoc studentům, sledování databází, přípravu na samostudium a přípravu výborů. Má rozsáhlé zkušenosti s editací a revizí dokumentů za použití standardních softwarů. S jeho pomocí dokázalo několik škol uvést nové studijní programy a například rozšířit svůj MBA program z pěti na tisíc studentů.


Během své kariéry Michael také zažil různé aspekty podnikatelského prostředí, například HR, management, finance, marketing a účetnictví. S každým z těchto aspektů přišel do styku v rámci různých pozic, které zastával. Má například deset let zkušeností v oblasti účetnictví a financí a šest let sloužil jako záloha US Air Force. Pracoval také jako zástupce studentů na Grossmont College. Koordinoval studentské akce s cílem usnadnit studentům učení, přijetí na navazující studium, finanční pomoc a pracovní umístění. Dále má zkušenost se spoluprací s poradenským oddělením. Procestoval Japonsko, Hong Kong, Thajsko, Vietnam a Macao a s Thajskem obchodoval při několika příležitostech.


Michael si udržuje členství v těchto organizacích: Southern California Golf Association, Entrepreneur Society, International and Internet Marketing Association, Asian Business Association, Linkedin.com a Friendsoftheuschamber.com. Jedná se totiž o velice přínosné networkingové platformy, díky kterým Michael získal mnoho profesionálů, což mu dovoluje dále se rozvíjet i mimo jeho současnou pozici.


Motto:

Nikdy bys se neměl přestat vyvíjet, cestovat a učit. Tyto tři věci tě udělají lepším člověkem.

Další tutoři

Přihlásit se do studenstské sekce