Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Oscar Mendez

Adjunct Professor of Finance Market and Investments

 

Oscar Mendez působí jako profesor a výzkumný pracovník v oblastech jako jsou korporátní finance, bankovnictví a soukromé investice na řadě univerzit v Peru.


Do roku 2012 působil jako akademický ředitel na Universidad del Pacifico v Limě, Peru. Na této pozici přispěl k udržení vysoké kvality výuky tím, že přilákal řadu profesorů a jiných odborníků. Také se podílel na otevření studijního programu MBA na této škole.


Dříve působil 8 let jako auditor a finanční poradce ve mezinárodních finančních domech a konzultačních firmách. Během tohoto období se také implementovaly některé jeho návrhy na zlepšení procesů a interních kontrol v různých firmách. Oscar má navíc schopnost navazovat kontakty s odborníky na manažerských pozicích a ve správních radách a má vynikající pověst v akademickém světě a businessu.


V letech 2014 až 2016 absolvoval doktorské studium v oboru Administrativa a finance na USIL International Business School, s příspěvky na výzkum v oblasti mikropodniků a malých podniků v Peru.


Titul MBA získal z University of the Pacific v roce 2010, kde také obdržel akademické ocenění s názvem "Uznání vynikajícího studijního výkonu" od společnosti Beta Gama Sigma Honor Society a získal také diplom pro vynikající akademické výkony v roce 2008.


Jako tutor se zaměřuje především na rozvoj porozumění problematiky, analyzování a evaluaci teorií v oblasti financí, takže jeho studenti mohou okamžitě použít získané znalosti ve svých zaměstnáních. Snaží se svým studentům napomoci k tomu, aby se stali inovativními lídry s jasnou vizí v světě neustálých změn. 

Další tutoři

Přihlásit se do studenstské sekce