Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Pantelakis Philippou Panteli

Adjunct Professor of Logistics and Supply Chain Management

 

Od konce roku 2004 do současnosti působí Pantelis v MSD Animal Health Corporation. V roce 2013 se přestěhoval s firmou z Kypru do Dubaje ve Spojených arabských emirátech.


Pantelis má dlouholeté zkušenosti v oblasti řízení poptávky a dodavatelského řetězce, logistiky, řízení zásob, marketingu, nákupu a účetnictví. Během svých 13 let v MSD vedl a účastnil se řady workshopů a školení souvisejících s výše uvedenými oblastmi. V roce 2007 byl vedoucím projektu odpovědným za integraci dodavatelského řetězce a logistiky společností Intervet a Schering Plough Corporation. V roce 2009 byl zodpovědný za integraci dodavatelského řetězce a logistiky společnosti Intervet-Schering Plough Corporation a společnosti MSD. V roce 2013 byl vedoucím projektu pověřeným převáděním skladových a logistických operací společnosti MSD Animal Health z Kypru do Dubaje. Během projektu byl Pantelis zodpovědný za příchozí a odchozí logistiku a založením skladu ve Spojených arabských emirátech.


Za svou kvalitu práce získal Pantelis od vedení společnosti MSD několik ocenění. V roce 2008 získal ocenění jako uznání jeho snahy o dosažení cílů stanovených za rok 2007. V roce 2013 obdržel cenu "Foster Collaboration" za ocenění odhodlání k týmové práci, loajalitě k práci, vynikajícímu výkonu a touze splnit cíle společnosti. V roce 2014 získal vedoucí ocenění "Drive results", protože stanovuje jasné výkonnostní standardy, překonává překážky, usiluje o neustálé zlepšování a zajišťuje odpovědnost zúčastněných stran za dosažení výsledků. V roce 2015 obdržel dvě ocenění, jedno za Demonstraci etiky a bezúhonnosti a druhou za rychlé a kvalifikované rozhodování.


Do roku 2004 pracoval Pantelis pro účetní a auditorské firmy na Kypru. Jeho zodpovědností byla příprava finančních výkazů místních i offshore institucí.


Svůj bakalářský titul v oblasti účetnictví obdržel Pantelis z Florida Atlantic University v USA v roce 2001 a MBA z LIGS University v roce 2016. V současné době studuje program DBA ve specializaci Marketing.


Jako tutor se snaží efektivně komunikovat a budovat vztahy se svými studenty. Povzbuzuje je, aby přemýšleli mimo zavedené postupy, a také aby svůj výzkum a práce obohatili příklady z praxe.

Další tutoři

Přihlásit se do studenstské sekce