Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

PhDr. Markéta Hinková, MBA

Tutorka pro oblast personalistiky a psychologie

 

Markéta Hinková je jednatelkou společnosti Motherboard - Consulting for Management and Business Excellence s.r.o. Firma se zaměřuje na profesionální rozvoj manažerů a firem. Realizuje projekty v oblasti zprostředkování špičkových týmů pro start - up, restrukturalizační aj. projekty v různých segmentech trhu, dále v oblasti rozvoje osobnosti, manažerského vzdělávání, rozvoje firem.

 

Markéta spolupracovala 6 let s  největší českou poradenskou společností M.C.TRITON, kde postupně řídila na pozici managing director společnost TRITON Hunters, v rámci společnosti M. C. TRITON působila na pozici business unit director jako člen vedení firmy. Obchodovala a realizovala v oblasti přímého vyhledávání manažerů, špičkových specialistů a franchisantů, v oblasti interim managementu, outplacementu, personální diagnostiky, rozvoje a business consultingu. Realizovala projekty budování, expanze a zvyšování obchodního výkonu distribučních sítí vč. franchisových. Řídila např. projekt vyhledávání franchisantů - obchodních partnerů pro unikátní distribuci -  bankovní franchisu UniCredit Bank - první projekt tohoto typu v ČR.

 

K jejím hlavním klientům patřil např. ČEZ, Partner ČS, UniCredit Bank, ČSOB, Česká pošta, Mero, HOPI, Zepris, Linet, SCA Packaging, Asten Johnson, Generali, Fond ohrožených dětí (FOD), atd.

 

Markéta Hinková má předchozí zkušenosti z oblasti business consulting a training and development. Na pozici senior konzultanta byla zodpovědná za výběrová řízení v ČR i v zahraničí, včetně personální diagnostiky a manažerských auditů.

 

V rámci podnikatelské činnosti se zabývala zejména oblastí školení, rozvoje potenciálu a personálního auditu. Poskytovala služby individuální psychoterapie, personálního rozvoje a koučinku.

 

Profesní zkušenosti získala záhy po studiu v britské personálně poradenské společnosti a v mezinárodní obchodní společnosti. Významnou zkušeností profesní i životní pro ni byl dlouhodobý pobyt v Asii.

 

Vystudovala jednooborovou psychologii na FF UK Praha a získala doktorský titul tamtéž. Následně s úspěchem absolvovala pětiletý intenzivní sebezkušenostní výcvik ve skupinové analytické psychoterapii.

 

Jako lektor oceňuje skutečnou motivaci a nadšení aktivně pracovat na svém rozvoji, podporuje podnikatelský přístup, otevřenou komunikaci a samostatnost.

 

Jejím lektorským cílem je formou koučinku předat studentům své zkušenosti z oblasti byznysu, psychologie a poradenství, přesvědčit je o smyslu a efektech synergického přístupu k řešení výzev a zadání, které praxe přináší, nabídnout alternativy a motivovat studenty k dalším rozvoji.

Další tutoři

Přihlásit se do studenstské sekce