Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

PhDr. Martin Kursch, Ph.D.

Lektor pro oblast kultury a PR

 

Martin Kursch dlouhodobě pracuje jako ředitel Informačních technologií a digitalizace ve společnosti Schneider Electric, která se zabývá efektivním hospodařením s energiemi.

 

Má rozsáhlé zkušenosti zejména v oblasti podnikových procesů a vývoje, vedení rozsáhlých IT projektů, koordinování práce manažerů a expertů v oblasti IT v zemích střední a východní Evropy.

 

Jeho další doménou je práce s nadanými a talentovanými experty v oblasti informatiky a jí příbuzných oborech. Talent managementem se zabývá celou svoji kariéru a v tomto oboru také publikoval jedinečnou knihu Tailor made talent management – talent management druhé generace.

 

Jako lektor preferuje při výuce kreativitu, umění naslouchat, aktivní přístup ke studiu a vlastní přemýšlení.

 

Jeho lektorským cílem je naučit studenty na konkrétních příkladech zákonitostem a postupům a předat studentům své zkušenosti a znalosti v takové podobě, aby je mohli ihned aplikovat do své praxe.

 

Motto: 

 „Každá teorie je založena na předpokladech. Předpoklady jsou tak nejkřehčími pravdami či podmínkami, mnohdy však ani trochu neověřovanými. Zkuste každý den zpochybnit jeden známý předpoklad a já Vám zaručuji, že brzy přijdete na něco zcela nového a převratného.” (Martin Kursch)

Další tutoři

Přihlásit se do studenstské sekce