Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Santos Gutiérrez Figueroa

Adjunct Professor of Marketing Communication

 

Santos Gutiérrez Figuero je společník a vedoucí oddělení marketingu a komunikace v E-motion S.L., což je společnost zaměřená na propagaci městské mobility a na rozvoj technologie elektrických jizdních kol. Díky svému zapojení ve firmě za poslední dva roky se jeho kariéra zaměřila na oblast elektrických vozidel.


Santos má také víc než deset let zkušeností v oblasti korporátní komunikace. Na konci roku 2006 začal svou kariéru jako novinář, nejprve v hospodářské sekci hlavního deníku Baskicka, a poté jako šéfredaktor regionálního magazínu. Poté se jeho kariéra přesunula do Madridu, kde působil jako Vedoucí komunikace a PR v mezinárodních společnostech v oblastech jako jsou právní služby, automobilní průmysl a finanční služby.


Jeho dalším úspěchem je spolupráce na založení a organizování hlavní TEDx události v Baskicku, TEDxVitoriaGasteiz, a je také koordinátorem diskuzního fóra Club de Los Iguales Villa de Madrid.


Santos Gutierrez Figueroa obdržel titul PhD se zaměřením na právo na University of Salamanca, magisterský titul se zaměřením na žurnalistiku z University of the Basque Country a magisterský titul v politické a korporátní komunikaci na University of Navarra a The George Washington University.


Skutečný svět businessu potřebuje skutečné akce. Kromě nápadů, které vedou k lepším výsledkům, je také důležité být si vědom nových trendů. Z tohoto důvodu jako tutor doufá, že poskytne svým studentům nezbytné nástroje k dosažení jejich cílů nezávislým a efektivním způsobem.

Další tutoři

Přihlásit se do studenstské sekce