Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Todd Wieland

Academic Dean & Accreditation Liaison Officer

 

Todd Wieland je Academic Dean & Accreditation Liaison Officer LIGS university a je také majitelem společnosti Canis Learning Systems, Inc., která poskytuje služby v oblasti vývoje kurzů a programů vzdělávacím, školicím a publikačním organizacím a institucím. Poskytuje výuku a vývoj kurzů v technických disciplínách a pomáhá autorům publikovat knihy v širokém rozsahu témat.

 

Todd se za posledních 19 let podílel na podnikání v oblasti vzdělávání, a to včetně zahájení a provozování online univerzity v roce 2002. Během této doby se podílel také na outsourcingu vzdělávacích programů, akreditovaných dvoujazyčných MBA a vzdělávacích programech od oblasti bioteroru až po solární energie.

 

Přispěl také k rozvoji adaptivního vzdělávacího softwaru a obsahu, pomocí něhož kurzy hodnotí a přizpůsobují se potřebám a pokroku jednotlivých studentů. V uplynulém desetiletí byl také zapojen do podnikání v oblasti sportovních médií, propagace umění a realit.

 

Na poli tradičního vzdělávání působil jako děkan menšího kampusu, kde také vyučoval předměty z businessu, ekonomiky a sociálních věd. Řídil také tým přibližně 30 členů fakulty a dohlížel na 1 100 studentů. Měl také dohled na proces udělování regionální akreditace kampusu. Svou akademickou dráhu začal jako Admissions Officer.

 

Todd obdržel titul MBA z mezinárodně známé Thunderbird International Management School, na které se specializoval na asijská studia, světové finance a studoval japonštinu. Svůj bakalářský titul získal na Northwood University in Midland, kde se zaměřil na obchod a ekonomiku.

 

Todd se také zapsal ke studiu tří doktorských programů, ve kterých studuje Science and Higher Education Administration na University of North Texas a Sports Management na United States Sports Academy.

 

Jako tutor si váží možnosti nabídnout svou pomoc studentům, aby si rozšířili své znalosti a kreativně řešili problémy, se kterými se skutečně setkají. Rád pracuje se svými studenty a pevně věří, že proces učení vyžaduje snahu od tutora i studenta.
 

Jeho cílem je sdílet své zkušenosti a znalosti způsobem, který studentům umožní načerpané znalosti okamžitě použít.

 

Motto:
Existuje milion způsobů, jak něco udělat špatně, ale většinou pouze jeden, jak to udělat správně. Nevíš, který způsob zvolit, dokud to nezkusíš. Nikdy se nepřestaň snažit.

Další tutoři

Přihlásit se do studenstské sekce