Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Zuzana Stehlíková

Lektorka pro oblast personalistiky

 

Zuzana Stehlíková konzultuje u svých klientů procesy zaměřené na pracovní výkon a návratnost investic do lidského kapitálu. Do roku 2004 se aktivně věnovala recruitmentu a outplacementu a následně do roku 2009 spolupracovala na zakládání HR oddělení pro obchodní službu společnosti ING životní pojišťovna, kde implementovala jednotný systém náboru a řízení výkonu, včetně schémat odměňování. 

 

Následně začala působit jako konzultant a projektový manažer pro HR projekty obchodních společností a organizací veřejné správy. V rámci tohoto působení strávila pod hlavičkou Generali navyšováním obslužnosti servisního oddělení, pod hlavičkou AAA Auto jako Recruitment manažer pro CZ/SK/RU/HU, pro společnost OVB mentoringem a „on the job“ tréninkem komunikace, náboru a manažerských dovedností. Díky těmto a dalším projektům získala zkušenosti s tvorbou personální, náborové a rozvojové strategie s velkým důrazem na HR controlling a návratnost investic do lidského kapitálu.

 

Své vzdělávání zakončila postgraduálním studiem na The Robert Gordon University v programu HR management. Dále se průběžně rozvíjí v oblastech leadershipu, lektorských a koučovacích dovednostech, sociální psychologii a trendech řízení pracovního výkonu a rozvoje potenciálu zaměstnanců. 

 

Jejím lektorským cílem je směřovat studenty a posluchače k hledání alternativních cest řešení a tím využívat svůj potenciál naplno.

 

Motto:

 

“Nesnažte se být úspěšní, raději buďte přínosní“  A.Einstein

Další tutoři

Přihlásit se do studenstské sekce