Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

LIGS Awards

LIGS University vyhlašuje každým rokem v rámci večera LIGS AWARDS cenu Osobnost vzdělávání dospělých. Cílem je najít a představit osobnosti, které se podle názoru navrhovatelů nejvíce podílejí na rozvoji celého odvětví vzdělávání dospělých v ČR. O vítězích rozhoduje hodnotící komise. Hodnotící komise je složená z řad odborníků, kteří se věnují právě oblasti vzdělávání dospělých.

Víme, že bez aktivní účasti odborníků, profesionálů, ale i účastníků vzdělávacích akcí nemůžeme vytipovat a ohodnotit všechny, kteří se touto oblastí zabývají. Proto se na vás každoročně obracíme s prosbou o spolupráci při nominaci kandidátů na cenu Osobnost vzdělávání dospělých.

Nominovaní kandidáti musí splňovat základní podmínku, kterou je působení v oblasti vzdělávání dospělých v České republice nejméně tři roky. Pro nominaci stačí vyplnit přihlášku a tu elektronicky zaslat na e-mailovou adresu: awards@ligsuniversity.cz. Nominační období je vždy na podzim příslušného roku. Vyhodnocení a vyhlášení vítězů se koná v únoru roku následujícího. 

Děkujeme za vaše nominace osobností, které se zasluhují o rozvoj v oblasti vzdělávání dospělých v České republice. V případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat na info@ligsuniversity.cz anebo nám zavolejte na bezplatnou linku 800 888 797.

Předchozí ročníky LIGS Awards

Přehled vítězů předcházejících ročníků LIGS Awards.
 

LIGS Awards 2016     LIGS Awards 2017

LIGS Awards 2015     LIGS Awards 2014     LIGS Awards 2013   

LIGS Awards 2012     LIGS Awards 2011     LIGS Awards 2010

 

Přihlásit se do studenstské sekce