Je pro vás online studium vhodné?

100 % online studium programů MBA, MSc, DBA a PhD je moderní a efektivní forma vzdělávání, která je vhodná pro časově zaneprázdněné manažery, neboť umožňuje studovat kdykoliv a odkudkoliv na světě. Díky specifické formě výuky však nemusí být vhodná pro každého studenta. Před zahájením studia doporučujeme zamyslet se, zda vám online forma bude opravdu vyhovovat.

Pro lepší rozhodování jsme pro vás připravili následujících šest otázek, jejichž zodpovězení vám pomůže ujasnit si, zda je online forma studia vhodná i pro vás.

U každé otázky zaznačte jednu odpověď, která vás nejvíce vystihuje. Výsledek testu vám bude odeslán na váš e-mail.

1. Váš přístup k technologiím nejlépe vystihuje: