Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Mike Smith

Lecturer of Management and Global Marketing courses at LIGS

 

Mike je spoluzakladatelem společnosti Milewood Healthcare Ltd., která od roku 2004 podporuje všechny stigmatizované skupiny se speciálními potřebami.

 

Mike se stal ve svých 18 letech nejmladším maloobchodním manažerem společnosti Olympus Sport’s, podporujícím jednotlivce v odvětví. Řídil projekty, rekrutoval a udržoval zaměstnance od Sheffieldu až po Cambridge. Mike zvýšil obrat ve všech pobočkách firmy o více než 50 %. Uvědomil si však, že pro další progres jsou nezbytné kvalifikace, a tak se vrátil na vysokou školu. 

Titul získal ze studijního programu zaměřeného na vzdělávání a práci s neslyšícími, pro které přednášel na Derby College, a podporoval je i na univerzitách v Sheffieldu. Přesto jej však nejvíce lákala práce s jedinci s mentálními postiženími a poruchami. Pracoval v radě hrabství Oxfordshire, kde v rámci týmu pomohl najít bydlení 24 jednotlivcům. Díky úspěšnému završení projektu v Oxfordshire pak pracoval na mnoha dalších projektech na národní úrovni.

Mike je odhodlán zasazovat se o to, aby bylo s každým zacházeno s respektem a důstojností. Navíc je skálopevně přesvědčen, že všichni lidé by měli mít příležitost dosáhnout svých cílů. Zorganizoval více než 50 projektů a zajišťoval obchodní úspěch a požadované výsledky uživatelů, nájemců a zaměstnanců, přičemž dokázal zvládat i studium MBA a DBA.  

Mike je spoluzakladatelem společnosti Milewood Healthcare Ltd., která od roku 2004 podporuje všechny stigmatizované skupiny se speciálními potřebami. Kromě toho spoluzaložil Care Network Solutions, Pathway Homes, Milewood Care Services, Milewood Holdings, Untitled Properties Limited a Windrush. Jako spoluzakladatel, ředitel a partner byl Mike významnou součástí etiky, marketingu, řízení projektů a také náboru, výběru a udržování pracovníků. 

V roce 2018 ze zdravotnictví a poradenství odešel. V současné době investuje do mnoha projektů; je členem skupiny Delta Mu Delta a The Bow Group.

 

Řídí se dvěma oblíbenými motty:

„Virtue Mine Honour“ (Clan Maclean) a „Velcí lidé hovoří o nápadech, průměrní lidé hovoří o věcech a malí lidé mluví o jiných lidech.“ (Socrates)

 

  • Doctorate in Business Administration, Horizons University, Paris
  • Master of Art Degree, Sheffield University, Centre for Psychotherapeutic Studies Centre, Faculty of Medicine
  • Bachelor of Arts Degreewith Honours, Wolverhampton University
  • Diploma in Management Studies, Cantebury University
  • Diploma in Business Coaching, Newcastle College 
  • Certificate in Outdoor Education, Sheffield Hallam University 
  • BTEC National Diploma, Managment, Sheffield College
  • Training Within Indusrty Instructors Certifcate, Olympus 
  • International Accredited Nonviolent Crisis Intevention Instructor, Crisis Prevention Institute

Další tutoři

Přihlásit se do studenstské sekce