Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Roman Lindauer, Dipl. Mgmt.

Tutor pro oblast etikety, business etiky, risk managementu, managementu, strategického managementu a finančního reportingu

 

Roman Lindauer má za sebou více než 20 let práce pro mezinárodní firmy (British Airways, Johnson & Johnson, KPMG). Svou kariéru započal v roce 1991 v oblasti finančního řízení a od roku 2003 se zabývá oblastí řízení rizik pomocí interních kontrol podle metodologie Sarbanes-Oxley (SOX404) a ISO 31000.

 

Během své profesionální praxe několikrát implemenoval komplexní systémy interních kontrol v místních pobočkách zahraničních společností (T Mobile, Accenture, SAP, ABB), vedl testovací a certifikační projekty spojené s oblastí SOX404/COSO.

 

Studoval na VŠE, britské Open University Business School a absolvoval jednosemestrální kurs na George Washington University. V současné době vyučuje na Unicorn College a Cambridge Business School a pravidelně přednáší pro Institut interních auditorů České republiky. Je absolventem širokého spektra manažerského odborného vzdělání a stále sleduje nové trendy v oblasti compliance, interního auditu a strategického rozvoje firem. V současné době se zabývá nezávislou poradenskou a lektorskou činností.

 

Jako lektor preferuje při výuce aktivní přístup studentů a ochotu vzdělávat se. Jeho cílem je přiblížit studentům své znalosti a zkušenosti na základě teoretických a praktických příkladů.

 

Motto:

 

„Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů.”

 

Další tutoři

Přihlásit se do studenstské sekce